Małgorzata Smoczyńska

Małgorzata Smoczyńska

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu. Autorka warsztatu „Moc Skutecznego Działania”, współautorka programu rozwoju kompetencji zawodowych kobiet Sukces na Start orazwarsztatów „Narodziny Kobiety Sukcesu. Jak dobrze być sobą!”, „Idąc za głosem serca. Poznać i pokochać siebie”; trenerka Odysei Umysłu – programu edukacji twórczej, którego celem jest inspirowanie rozwoju kreatywnego i twórczego rozwiązywania problemów; pasjonatka psychologii i rozwoju osobistego.

Ukończyła Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz liczne kursy psychologiczne (m.in. NLP, trening twórczego myślenia, trening umiejętności menadżerskich i przywódczych, zarządzanie różnymi typami osobowości w oparciu o MBTI).

Od 2006 r. praktykuje skuteczne działanie, realizując swój autorski projekt – Akademię Kobiet Sukcesu (wcześniej Tydzień Kobiet Sukcesu), wcielając w życie ideę społeczności kobiet wspierających się nawzajem w rozwoju osobistym i osiąganiu życiowego sukcesu. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Hobbystycznie prowadzi gry miejskie odkrywające niezwykłe miejsca Warszawy. Marzy o stworzeniu w Polsce dużego, stacjonarnego Centrum Rozwoju Osobistego na miarę Esalen Institute.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź blog Małgorzaty Smoczyńskiej: www.zyciepelnemozliwosci.pl

Patrycja Załug

Patrycja Załug

Trenerka kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie, poczuć się pewnie w życiu i w biznesie. To jej misja, którą realizuje z pasją i oddaniem. Od kilku lat z sukcesem prowadzi własny biznes, ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej kobiecej pewności siebie. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet, które ukończyło już ponad 60 kobiet sukcesu, dziś prowadzących własne biznesy. Autorka projektu Codziennie Pewna Siebie, w ramach którego prowadzi warsztaty, treningi dla kobiet oraz fanpage, odwiedzany przez ponad 21 tysięcy osób. Autorka książki 100 pomysłów jak być dla siebie dobrą i najnowszej Codziennie Pewna Siebie czyli 8 tygodniowy trening kobiecej pewności siebie. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia Kolor. Miłośniczka medytacji Vipassana, którą regularnie praktykuje.

Dowiedz się więcej na http://www.codzienniepewnasiebie.pl/

Anna Kupisz-Cichosz

Anna Kupisz-Cichosz

Współwłaścicielka i Partner Zarządzający w Softway Ltd., Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu. Autorka książek „Własna Firma dla Pań, krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja pasja, moją firmą”. Inspiruje, wspiera oraz pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm. Jest pomysłodawczynią inicjatywy „Firma jest kobietą”, w ramach której dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą i doświadczeniem z budowania firm. Pomogła rozwinąć firmy ponad 100 kobietom, z ponad 500 konsultowała rozwój ich biznesu.

Katarzyna Dziubałka

Katarzyna Dziubałka

Z wykształcenia filolog języka angielskiego. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim oraz na University of Surrey w Anglii, gdzie mieszkała przez 2 lata. Obecnie jako absolwentka SGH oraz adeptka Szkoły Liderek wykorzystuje swoje talenty organizatorskie podczas realizacji projektów na rzecz kobiet w swojej firmie pod marką Twoja Pasja Twoja Firma. Lubi dzielić się swoją wiedzą i pomagać. Pragnie zmieniać świat na bardziej pozytywny poprzez motywowanie kobiet do spełniania własnych marzeń oraz życia z pasją i z pasji. W ciągu ostatniego roku zorganizowałam osiem edycji konferencji Twoja Pasja Twoja Firma, w których wzięło udział ponad 1000 kobiet. Organizuje również wielke wymiany kontaktów, w których bierze udział średnio 200 osób. Od 2015 współpracuje z Akademią Kobiet Sukcesu, gdzie pomaga realizować konferencje „Masz w sobie MOC!” oraz zarządza V edycją Szkoły Liderek. Jest przekonana, że każda z nas ma swoje powołanie, misję, z którą powiązane są nasze naturalne talenty i pasje. Wierzy we współpracę oraz budowanie biznesu opartego na relacjach oraz energii, która pojawia się kiedy zaczynamy robić to, co kochamy. Od lipca 2015 jest redaktor naczelną magazynu Liderka.

Agata Kaczmarek

Agata Kaczmarek

Ma 38 lat i w tym roku skończyła VI edycję Szkoły Liderek. Po 10 latach pracy w HR-ach w korporacji ta sama korporacja Jej podziękowała. Po tym wydarzeniu Ona sama przeszła przez ogromną zmianę i transformację. Doświadczyła, że to czego Ona kiedyś poszukiwała na zewnątrz było i jest zawsze przy Niej – czyli to jest Ona sama. I teraz pomaga innym kobietom odnaleźć siebie w zmianie. Uwielbia ludzi i czerpie energię oraz inspirację ze spotkań z kobietami. Wykorzystuje wolność poza etatem na rozwój swojej marki. Jest twórczynią metody My New Ocean i uczy kobiety słuchania siebie. Dodatkowo szuka talentów dla dynamicznie rozwijających się spółek. Ważna jest dla Niej równowaga w dawaniu i braniu zarówno w życiu, jak i w biznesie. Ma takie pragnienie, aby każda kobieta żyła w pełni swojego potencjału. Jest żoną i mamą 8 letniego Bartka. Uwielbia gotować, tańczyć i jest estetką.
Prowadzi Fun page na FB: MNO – My New Ocean

Izabela Kula

Izabela Kula

Świadoma kobieta, coach i manager, absolwentka Szkoły Liderek. Zaraża pozytywną energią, radosnym podejściem do życia i uśmiechem.
Jej największą pasją jest rozwój osobisty. Jako kobieta świadoma wie, jak wielkie znaczenie w życiu ma realizacja osobistych celów. Dlatego jej misją jest to, żeby na świecie było jak najwięcej świadomych kobiet, które wytrwale realizują własne marzenia i czują radość z tego kim są każdego dnia.
Jako coach wspiera kobiety w dążeniu do świadomego bycia sobą, porzucaniu strefy komfortu i osiąganiu satysfakcji ze zrealizowanych planów. Jako mentorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, inspiruje do pracy nad sobą, odnajdywania swoich prawdziwych potrzeb i motywuje do przekraczania swoich granic.

Izabela Makosz

Izabela Makosz

Izabela Makosz – w kilku słowach to wulkan energii, urodzony przedsiębiorca i mentor. Zaryzykowała i opuściła korporację. Zaryzykowała i stworzyła własną firmę. Ryzyko się opłaciło. Teraz, po 10 latach od narodzin Time for Wax, może z dumą powiedzieć, że osiągnęła sukces. Stworzyła  w Polsce nową kategorię usług depilacja woskiem bez umawiania ( 12 salonów w Polsce ). W styczniu sprzedała większościowy pakiet funduszowi inwestycyjnemu, który planuję dalszą ekspansję sieci w Polsce.

Na kanale YouTube prowadzi z sukcesem program wspierający przedsiębiorców Time for Business TV, (ponad 120 odcinków )https://www.youtube.com/user/TimeForBusinessTV

Opowiada tam, jak prowadzić biznes, jakie pułapki zastawia życie i jak być świetnym pracodawcą.  Prawdziwa  jej pasja  to mentoring  i motywowanie ludzi do działania  .Dlatego chętnie bierze udział w konferencjach i wydarzeniach, gdzie jest cenionym speakerem, który z humorem, energią i pasją zachęca uczestników do działania.

Izabela Makosz – jej motto to: sukces jest w zasięgu ręki, ale trzeba ją wyciągnąć!

Celestyna D. Osiak

Celestyna D. Osiak

Certyfikowana przez Erickson College z Kanady oraz certyfikowana przez Denise Linn Soul Coach. Sacred Money Archetype Coach. Pierwszy Lider International Coach Federation w Krakowie, coach z ponad 1400 godzinami pracy coachingu z klientem.
Ma ponad 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie prowadzi firmę coachingowo-szkoleniową,  która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla kobiet przedsiębiorczych. Stale podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się u amerykańskich mentorek Ali Brown czy Kendall Summerhawk. Jest niezwykle energetyzującym i inspirującym coachem i trenerem, a jej motto brzmi: „Pokochaj siebie!  Pokochaj pieniądze i w pełni realizuj siebie!”
Prywatnie, mama 2-letniej córeczki. Kocha dobre wino, podróże i masaże. Uwielbia zapach skoszonej trawy i śpiew ptaków w ogrodzie „Celestynówki”, Zielonego Domu z Duszą, w którym regularnie prowadzi swoje coachingi i szkolenia.

Beata Tomaszek

Beata Tomaszek

Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach oraz małych firmach rodzinnych. Trenerka, blogerka z zamiłowania, prowadzi Tyibiznes,com.pl.

Doradza w zakresie marketingu online, w szczególności mediów społecznościowych. Przygotowuje strategie marketingowe i prowadzi fan page’e oraz warsztaty dla firm z zakresu funkcjonalności Facebooka. Pisze artykuły, teksty na strony www i opisy produktów dla e-sklepów. Pasjonuje się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością. Założycielka i administratorka grupy wsparcia dla kobiet. – Wspieramy się w rozwoju i w biznesie. Współtwórczyni konferencji „Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?” oraz Biznesowej Grupy Wsparcia.
Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego.

Lubi ludzi, podróże, dobre kino i kuchnię.

Motto życiowe: Nigdy się nie poddawaj!

Justyna Sokołowska

Justyna Sokołowska

Justyna Sokołowska, dziennikarka, od 20 lat pracuje w mediach, niegdyś w TVP w programie „Obraz niekontrolowany” i Radiu WAWA, obecnie tworzy program „Zbawienie w pracy, w Radiu Kolor. Wykreowała takie antenowe osobowości jak „Babcia Stasia do zadań specjalnych”, czy „Aga Pomaga”. Jestem socjologiem i obecnie prezenterką Radia Kolor, pomysłodawcą i współprowadzącą magazynu „Ale numer” oraz konkursu „Instagra” na 103FM. W kręgu jej zainteresowań pozostają social media i działania PR, jako bezpośredni sposób dotarcia do grupy docelowej. Obecnie doradza klinice leczenia niepłodności i klinice medycyny estetycznej w kwestii obecności w social mediach. Wzięła udział razem ze 100 kobietami w ogólnopolskiej akcji #blackandwhitebeauty.